Hakkımızda

İlke Mozaik, granit ve mermer mozaik ile ilgili tüm tasarım ve uygulamalarda sahip olduğu teknolojik alt yapı, makine parkuru ve sektörde 1996 yılından buyana başarılı bir üretime imza atmıştır. Kullandığımız makineler ile  hassas ve parametrik işçilikler üreterek, projeli çalışmalar ile birlikte bir çok butik çalışmalarda da hizmet sunmaktayız. Doğal taşa hayat veren, konusunda uzmanlaşmış, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren teknik kadrosu ile siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetindeyiz.

Firmamızın ürünleri Türkiye ve Yurt dışındaki birçok yapı projesinde mimarlar tarafından tercih edilmektedir. Üretim tesislerinde mermer teknolojisinin en son makinaları kullanılmaktadır. Üretimimizin %90'lık kısmı yurtdışına ihraç edilmektedir.


Misyonumuz

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun olarak gelişen teknoloji ile dünya standartlarında ürün elde ederek, sürdürülebilir bir büyümeyle yaşama değer katıp, ülkemizin ekonomisine katkı sağlamak, artı değer katmaktır.

En önemli ilkemiz müşterilerimize zamanında ve kaliteli üretimi sağlayabilmek.


Vizyonumuz

Dünya ölçeğinde her geçen gün gelişen teknoloji ile donanımımızı yenileyerek, sektörlerimizde farklılıklar yaratıp, kalıcı üstünlükler sağlayarak, İlke Mozaik sektöründe dünya standartlarında bir firma konumuna getirmek için çalışmalarımıza devam etmek.